Taxi Murzasichle - Taksówka dla każdego

Nasza firma świadczy usługi transportowe od kilki lat. Jesteśmy licencjonowana firma, która prowadzi swoja działalność w Murzasichlu oraz na całym Podhalu. Realizujemy profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Nasza firma oferuje swoje usługi taksi zarówno osobą prywatnym jak grupą zorganizowanym.  Taxi Murzasichle to przede wszystkim zadowoleni klienci

Skorzystaj z usług Taxi Murzasichle

Murzasichle to malowniczy I prężnie rozwijający się zakątek Podhala leżący pomiędzy Zakopanem i Bukowiną Tatrzańską na wysokości 820-950m n.p.m. Murzasichle graniczy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym stanowiąc doskonałą bazę wypadową w góry.

Dojedź z nami do najbliższych wejść Tatrzańskiego Parku Narodowego.

W BRZEZINACH 
około 2,5 km od centrum Murzasichla.
Szlak z Brzezin to szlak, który cieszy się zdecydowanie najmniejszą popularnością. Jednak w najwyższym sezonie może być dobrą opcja dla osób, które unikają tłumów
W KUŹNICACH
8 km od centrum Murzasichla
Kużnice to jeden z najbardziej popularnych szlaków w Zakopanem. Co prawda jest najbardziej oddalony od miejscowości Murzasichle, ale to obowiązkowy punkt każdego, kto wybiera się w góry. 
 W TOPOROWEJ CYRHLI
3,7 km od centrum Murzasichla 
Szlak z Toporowej Cyrhli jest także szlakiem mniej popularnym, polecanym osobo, które stronią od tłumów, szlak znajduję się w zasięgu spacerowiczów wybierających się z Murzasichla
NA JASZCZURÓWCE
5,3 km od centrum Murzasichla
Szlak z Jaszczórówki to jeden z popularniejszych szlaków, dojdziemy nim m. in. do Doliny Olczyskiej. Polecany w szczególności turystom z dzieciom. Szlak bardzo łagodny. 

Zarezerwuj taksówkę 

Miejscowość Murzasichle jest oddalone ok. 5-7 km od dworca PKP w Poroninie. Jeśli wybierasz się pociągiem lub autobusem do Murzasichla, możesz śmiało zadzwonić i zarezerwować sobie taksówkę. Kosz rezerwacji oczywiście jest bezpłatny. Taxi Murzasichle jest dostępne 24h/dobę.

Wybierasz się w góry? Zadzwoń po Taxi Murzasichle

Z Murzasichla rozpoczniesz atrakcyjną górską wycieczkę. Możesz udać się  na Halę Gąsienicową, Kasprowy Wierch, Zawrat, Świnicę, Polanę Olczyską, Wielki Kopieniec, Nosal, Giewont, czy Czerwone Wierchy. 

Bezpieczną drogę powrotną zapewni Ci Taksi Murzasichle

Sprawdź Ceny
gory taxi murzasichle
taxi murzasichle zima

Murzasichle zimą

Centralną część Murzasichla stanowi ulica Sądelska. Znajduje się tutaj drewniany kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny, wybudowany w charakterystycznym, zakopiańskim stylu, apteka, szkoła i OSP Murzasichle. Zimą w Murzasichlu odpoczniesz od miejskiego zgiełku i skorzystasz z wielu tras narciarskich. Polecamy.

  • Ośrodek Narciarski Hajduk
  • Stację Narciarską Budzowy Wierch- Wyciąg u Kuby
  • Stację Narciarską Murzasichle-Ski

Atrakcje w rejonie Murzasichla

Wśród tras rowerowych I spacerowych do najpopularniejszych należą:

  • Ścieżka przez Budzów Wierch
  • Ścieżka przez Galicową Grapę
  • Ścieżka do Małego Cichego

Zmęczony górską wędrówką? Odpocznij w podhalańskich termach!

Wybierz największe Termy Chochołowskie lub zrelaksuj się w mniejszych kompleksach wodnych. Czekają na Ciebie:

  • Terma Bania w Białce Tatrzańskiej
  • Termy Bukovina i Aguapark Zakopane!
  • Taksi Murzasichle zawiezie Cię w wybrane miejsce.
Tagi : Taxi Poronin Taxi Murzasichle Taxi Biały Dunajec Taxi Suche Taxi Ząb
pushpin